За BLUE

Здравейте това е сайтче за BLUE

ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  ВходВход  

Share | 

Тъмната гора

Go down 
АвторСъобщение
ГеРчЕтО
Admin
Admin

Брой мнения : 509
Registration date : 13.10.2006

Учениците на училище Хомпстън
Герчето Герчето: 14

ПисанеЗаглавие: Тъмната гора   Вто Ное 14, 2006 6:27 pm

Страшната ,мрачна и тъмна гора близо до училището ....
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://leeryanbg.bbgraf.com
RaInY_sOuL
фенче на BLUE
фенче на BLUE

Брой мнения : 175
Registration date : 18.10.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора   Сря Ное 15, 2006 11:59 am

Неит написа:"Страшната ,мрачна и тъмна гора близо до училището ...."

Където е студено...ден и нощ е мрачно и зловещо. Там тършуват странни същества и от цялата страховита тишина, понякога се чуват странни звуци и всеки един малък шум може да накара този, който се е осмелил да я посети, да се уплаши до смърт.... Това място е строго забранено за учениците, но все пак може някой непослушник да посмее от любопитство да навлезе в гората, където го очаква страшна смърт....

Ала в началото й има малко светлина и мили същества като ангели и феи, винаги готови да ти помогнат или предупредят за опасност...

Директорка на Хомпстън
Вижте профила на потребителя
ГеРчЕтО
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора   Пет Ное 17, 2006 5:52 pm

Нели тичаше подир Ейми когато видя че вече не са на светло а в тъмната гора ,тя се препъна и падна ,а пред нея имаше странна фея която и подаде ръка и и каза:
-Миличка добре ли си ?
-Да -отговори Нели...-но коя си ти?
-Аз съм Миранда .... Пазителката на светлата част от гората .
-Но светлата част е много малка....защо и е пазител ?
-Тъмните сили я искат ,преди цялата тази гора беше светла ..ала тъмнината я превзе ако превземат и тази част ще станат неописуемо силни.....и ще завладеят цялата галактика...
-О боже...Не бива да го допускате....Ейми...тя е вътре....
-Знам видяхме я ..... но уви не можахме да я спрем .... тя преследва царят на злото а той това и иска тя е много важна фигура и той иска нейните сили..........Затова трябва да я спасиш ти си много надарена ,но ще го проумееш много късно.
Тогава се чу шум някой идваше.Миранда прегърна НЕли и те се появиха най-отгоре на едно дърво и зачакаха за да видят кой е ..............
~MimSkI~
Нов
Нов

Брой мнения : 24
Registration date : 15.11.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора   Пет Ное 17, 2006 6:48 pm

Докато Нели гледаха...картината в очите им бе следната: Ейми стоеше срещу царят на злото и разпъхтяна го гледаше яростно. Приятелката й никога не я бе виждала толкова бясна и жестока...
- Ти...- говореше ужасено Ейми. Царят на злото се смееше ядно и това още повече я дразнеше.
- Ти си силна...виждам в теб сила, която дори не познаваш...
Ейми се учуди, но не позволи това да стане ясно на противника си.
- Да...силна съм! Затова съм тук! Ти уби най-добрата ми приятелка и трябва да си платиш!!!- извика Ейми. Злата сила гледаше доволно..започна да обикаля около нея, а тя го следеше с поглед. Той точно това целеше...искаше Ейми да озверее от ярост, но за какво??
- Хахаха....точно така...продължавай да се ядосваш...- подтикваше я злото...
- Какво?? Как смееш?!- не можеше да разбере защо той иска тя да се ядоса...Помисли и направи злобна физиономия... -Хмм...знаеш ли...няма да си хабя нервите. Люси я няма. Тя ме изостави. И не ме интересува...
-КАКВО???- извика той.. "Разбра, че не трябва да се ядосва" каза си наум...тогава погледна нагоре и видя Нели. Но се направи, че не я забеляза. - Тогава ще те убия...
- НЕ! -извика скритото момиче и Ейми погледна нагоре. Злото се възползва и посегна да я убие, но Нели скочи на земята (като по-чудо не се приби) и бутна ръката му, която държеше ножа. Гледаше го ядосано, застанала пред Ейми.
- Нели! Защо го направи?! За какво ме последва???- попита момичето....
- Не сега е времето да се обяснявам...- отговори троснато и продължи да наблюдава внимателно злата сила, която с жълтите си очи презираше и двете малки момичета.
- Не ми се пречкай, малко нищожество!!!- извика царят и блъсна Нели ,която се струполяса на земята. Посегна да я унищожи. Ейми стоеше бяла като платно. Искаше да се мръдне, но то страх не можа...какво ли щеше да стане с приятелката й...? Тогава усето някаква сила да излиза от нея...За секунди тя падна на колене и затвори очи..всичко отвътре я болеше...от нея излизаше червена сила във вида на червен дим... Тя отвори очи...бяха червени. И на някакъв странен език каза:
- Махай се от тук...иначе ще усетиш силата на огнения дракон!!!
Злото разбра какво говореше, но Нели нищо..беше се свестила след силния удар... Царят на злото постоя неподвижно, гледайки червените очи, озъби се и изчезна в гората...дракона се обърна към Нели, която гледаше уплашено, поклони се и излезе от Ейми...а тялото й падна на земята в безсъзнание. Нели пристъпи към нея и я поразтресе.
- Ейми..чуваш ли ме...- попита. Ейми се свести и се изправи.
- Да...ужас..какво ми стана...?- попита объркано, а приятелката й само се огледа....
el4eto
Нов
Нов

Брой мнения : 48
Registration date : 24.10.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора   Съб Ное 18, 2006 8:08 pm

Ани и Нели се промъкваха през дърветата...Изведнъж пред тях застана царят на злото
-Ти? Тук?-промълви той, виждайки Батиста...Как смееш? Не се ли страхуваш...от мен?
-Не-отговори тя. Защо да се страхувам, от същество, което не може да ме докосне?
нели стоеше на страна и гледаше удивена.
-И за какво си дошла?-попита царя
-Дойдох, защото трябва да си платиш за смъртта на едно невинно момиче...Знам че не мога да те убия, защото нямам толкова знания и сили, но ще ти причиня огромна болка. КЕДАВРА КРУЗИЯ-произнесе Ани и вдигна пръчицата си
В този момент от около тялото на царя се увиха огнени въжета. Тогава Ани се приближи и го докосна. Врагът крещеше от болка. Само след миг Ани припадна. Очите и станаха сини-като небето и тя каза"историята... се повтаря...всичко ще се повтори...Отново. отново ще настанат черни дни на земята..." и припадна отново
ГеРчЕтО
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора   Съб Ное 18, 2006 8:27 pm

Царят на злото се освободи .........погледна Нели и и каза:
-Теб те виждам за втори път вече....?
-Да....-смело заяви момичето .
Той започна да я обикаля когато изведнъж нещо го удари толкова силно ,че той отскочи надалеч това беше Неит ,която го гледаше право в очите .....
-Ти......?! -Зачудено я загледа царят на злото ....-Мислех си ,че няма да припариш тук следващите десет столетия.....-подхили се той...
-Иска ти се !-И Неит направи огнено кълбо което удари царят още по силно .
-Да гняв осещам го....
Извенъж Нели си спомни нещо от една книга ,че ако започнеш да тазнцуваш в присъствие на царят на злото (ама да си наистина добра танцьорка)той застава на едно място за десет секунди........тя извади уокмена си и пусна една песен .......всичко утихна Неит се зачуди а Маринела започна да танцува както никога до сега царят се изуми и стоеше неподвижен .Неит се осъзна на време и направи огнени въжета около злият ,взе Анастасия и каза на Нели да побърза ......Така те се измъкнаха от гората
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора   

Тъмната гора
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1